Site-urile de înregistrare devin mai sofisticate?

Forumuri Lista Camsite Videochat Chaturbate Forum Site-urile de înregistrare devin mai sofisticate?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Aseară a izbucnit o discuție în dormitorul modelului meu preferat despre căutarea ei de înregistrări ale emisiunilor ei pe diverse site-uri. După aceea mi-a trimis un link înspre vreunul dintre acele site-uri și l-am aruncat o privire. După ce am mai făcut câteva căutări pe numele modelului ei, am dat peste zeci de site-uri care au postat înregistrări ale emisiunilor ei publice. Da, știu că aceasta este natura fiarei din această industrie, dar ceva a ieșit în evidență ca bizar în raport cu informațiile pe care le afișau aceste site-uri.

    Multe dintre aceste site-uri afișează și informații din fila lor bio. Aşadar, acești roboți de înregistrare devin din ce în ce mai sofisticați în ceea ce privește informațiile pe care le extrage dintr-o pagină de model, sau cineva o face manual, ceea ce mă îndoiesc având în vedere numărul de modele pe care le văd pe aceste site-uri. Sunt acești roboți reali sau ar putea exista vreo răutate cu utilizarea necorespunzătoare a API-ului pentru aceste site-uri de înregistrare pentru a intensifica acest lucru?

    Numărul mare de site-uri de înregistrare și modele afectate de acest lucru este mult mai brutal decât credeam.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php