Senzualitatea unui model

Forumuri General Videochat Senzualitatea unui model

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Pentru a ademeni un membri este necesar sa-i trezesti simturile. Sa fie incantat si vrăjit atunci cand priveste o femeie. Pentru a fi cu adevarat o femeie senzuala iti trebuie tocmai vitejie si incredere in tine. Zice-ti senzualitatea prin gesturi care i inebunesc pe barbati înfia un atmosferă dominator fata de membri prin gesturi,postura,machiaj,vestimentatie. Femeia senzuala este zis femeia fatala care emana prin toti pori senzualitate are o privire de felina,miscari lascive,si un zambet misterios. Daca vrei sa fi o femeie senzuala urmeaza aceste mici sfaturi.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Stilul meu pe care il adopt este unul glam imi place foarte mult sa ma prezint in fata membrilor imbracat elegant cu tocuri si un make-up profesional iar acest lucru merg mana in mana cu o atitudine senzuala si provocatoare este ce mai buna combinatie. Veti lasa membri fara cuvinte cu aceste atuuri.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Stilul meu pe care il adopt este unul glam imi place foarte mult sa ma prezint in fata membrilor imbracat elegant cu tocuri si un make-up profesional iar acest lucru merg mana in mana cu o atitudine senzuala si provocatoare este ce mai buna combinatie. Veti lasa membri fara cuvinte cu aceste atuuri.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Stilul meu pe care il adopt este vreunul glam imi place foarte mult sa ma prezint in fata membrilor imbracat elegant cu tocuri si un make-up profesional iar acest lucru merg mana in mana cu o comportare senzuala si provocatoare este ce mai buna combinatie. Veti lasa membri fara cuvinte cu aceste atuuri.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php