Secţia Exhibiţionişti CB

Forumuri General Videochat Secţia Exhibiţionişti CB

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Încerc să înțeleg la ce anume este secțiunea exhibiționistă in ce perioada vine vorba de crainitoare.

    În ultimele săptămâni am vizitat sălile crainicilor care apar în secția exhibiționistă a CB. Din zecile de camere pentru femei în care am fost și pe se sprijini conversațiilor pe care le-am văzut în camere, 100% dintre crainitoare par să fie blocate în limb in ce perioada vine vorba de statutul lor verificat, și niciuna dintre ele. sunt de fapt pe CB ca un adevarat „exhibitionist”.

    Problema pe care o văd cu asta, este că am văzut că multe dintre aceste femei au fost interzise încât afișează orice tip de sau acte în timp ce se aflau în secțiunea exhibiționistă, iar multe dintre ele nici măcar nu își dau seama că nu primi jetoane. . până in ce perioada este instruit să facă acest lucru de înspre un membru al sălii. Aşadar, fie un model se alătură CB ca exhibiționist, știind că va prezenta gratuit și vrea tocmai să entuziasmeze publicul fără să plătească, fie CB îngrămădi secțiunea de exhibiționist cu modele care așteaptă verificarea, provocând multă suferință și nedumerire atunci in ce perioada un model se gândește că membrii fac solicitări fără bacșiș, împreună cu membrii care cred că deşi e în secțiunea exhibiționistă, ea nu ar ruga jetoane deşi ar fi o adevărată exhibiționistă. Pare o mișcare foarte proastă din partea lui CB să plaseze aceste femei în secțiunea exhibiționiste în timp ce așteaptă verificarea deşi nu sunt de fapt „exhibiționiste”, mai ales deşi li se poate interzice să arate sau să facă ceva în așteptarea verificării.

    Poate cineva să clarifice deşi observațiile și ipotezele mele cu privire la acest lucru sunt corecte?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php