Problema SMBroadcast are nevoie de ajutor

Forumuri Suport modele videochat Problema SMBroadcast are nevoie de ajutor

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Azi 2 săptămâni am început să am probleme cu SMBroadcast v14 și de îndată ce m-am conectat la cameră, ieșirea video a scăzut. Înregistrez la 1280×720 de in ce perioada au făcut SMBroadcast. Am avut probleme rar, dar SM a rezolvat-o cu o versiune nouă și „îmbunătățită”, care înțeleg că sunt ÎNCĂ în testare beta, așa că va fi întotdeauna o problemă… Totuși, nu am avut niciodată așa de rău.
    Comcast a ieșit de 3 ori în 2 săptămâni și a recablat TOTUL nou-nouț și încă are această problemă specifică. De deopotrivă, transmit mereu prin cablu și am făcut-o întotdeauna de câteva ori (și încă NU am avut probleme de transmitere la 1280×720 la intrare și la ieșire…
    asta se întâmplă… in ce perioada merg să transmit în flux, ieșirea scade…
    SMBroadcast nu mă va lăsa să calibrez la 1280×720 din anumite motive (și viteza mea de internet este grozavă)
    și rar primesc un cifru de eroare offline streamate care NU a mai apărut NICIODATĂ…
    ÎNTOTDEAUNA am reușit să transmit în flux cu setările True HD FĂRĂ probleme
    SM încă pretinde că este internetul meu și lățimea de clan, dar NU este cazul. Voi plasa câteva poze cu specificațiile mele de internet și PC… nu mă ajută nicidecum și azi trebuie să folosesc o cameră sau să încerc o cameră pe alt site tocmai ca să plătesc. Facturile am întârziere de 2 săptămâni..nu știu ce altceva să fac TREBUIE să fie o problemă SMBroadcast cu SM iv am făcut TOTUL pentru a o rezolva, întocmai și a vorbit cu echipa de geek și este în continuare SINGURUL SM care îmi dă o problemă CB funcționează n MFC funcționează, dar prefer să nu intru acele site-uri. IUBESC SM n Am o bază de fani acolo mai mult decât CB n MFC
    Mai are cineva probleme cu SMBroadcast întocmai și cu noua versiune?
    De deopotrivă, am uitat să menționez că ieri am rulat o cameră timp de 40 de minute pentru a testa totul și ieșirea video a ajuns în sfârșit la 1280×720, dar după aceea intrarea ar se ameliora iv N-am avut NICIODATĂ această problemă B4 și IDK ce altceva să fac SM comunica că sunt eu, dar știu care nu încât nici măcar nu a lucrat pe internetul vecinilor mei și este supervizor pentru Comcast lol
    ps, de deopotrivă, nu va absolvi la 15 FPS în loc de 30 (nici obișnuia să fie la 1280×720 în ieșire n la 15 fps, care nu a avut nicio problemă cu a fi în HD)

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php