Nu am avut niciodată – Sună-ți păcăleală

Forumuri Suport modele videochat Nu am avut niciodată – Sună-ți păcăleală

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Just. Am început să modelez în mai. Am devenit foarte apropiați de-a lungul lunii și încă ne trimitem mesaje aproximativ în oricare zi. În acest moment îi vizitez camera din in ce perioada în in ce perioada tocmai pentru a-i saluta. Este singurul model care mi-a văzut fața și comunica că sunt genul ei. Aceasta nu este o postare „Sunt îndrăgostită de un model”. Așa că continuă să citești.

    La început am menționat vacanțele pe care a trebuit să le anulez din provoca pandemiei, inclusiv două excursii în Hawaii. Și ea a spus: „Mi-ar plăcea să merg cu tine în Hawaii”. Am râs de asta ca pe un simplu flirt. În curând, vom face referiri în glumă despre a se deplasa împreună în Hawaii.

    După aceea, în urmă cu circa o lună, i-am povestit despre un paragraf despre cele mai bune țări străine pentru ca americanii să se pensioneze. Sunt cu 30 de ani mai în vârstă înainte să fie o idee realistă, dar îmi place să visez. Dar v-am menționat-o încât am fost surprins să văd drept locul 5 pentru retragere. mi se pare mereu periculoasă și in ce perioada i-am pomenit ea a fost de învoială, fiind columbiană. Economie oribilă, consiliu de miniştri oribil.

    După aceea am menționat că Costa Rica era în fruntea listei, dar aș vrea să vizitez mai întâi să văd deşi este un loc în care mi-ar plăcea să locuiesc. Ea a spus că i-ar plăcea să meargă cu mine. Încă o dată, am râs ca o glumă spunând că avem 30 de ani să ne dăm seama.

    Dar azi plănuiesc cuminte o excursie în Costa Rica la începutul anului viitor. Ar trebui să o înșel și să-i rog să plece? ați răspunde la o aşa de uvertură? Te-ar speria? Mi-ar plăcea să stric relația așa este în prezent. Și nu cer . Ar deţine camere separate. Dar ar fi interesant să nu vedem deşi ceva a făcut clic în viața reală.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php