istoria educațională (sau pur și simplu aerisire)

Forumuri General Videochat istoria educațională (sau pur și simplu aerisire)

  • Post
    Adela
    Participant
    none

    M-am gândit să împărtășesc această întâmplare care m-a deranjat în ultima moment…

    In ce perioada vizitez de mult timp site-uri de webcam, am devenit „amic” cu niște fete, niște prietene foarte bune… și cu fete în care îmi plac și vreau să am încredere, simt că este mai just să facem amândoi oferte pentru a prezenta site-urile, folosind western union sau payoneer sau ceva de genul ăsta. Regula mea este că, pentru a câștiga încredere prima dată, plătesc mai devreme, de obicei tocmai o număr mică pe care îmi permit să o pierd și, după această prima dată, plătesc imediat după spectacol, încât așa se simte mai just și, de obicei, acest lucru are a lucrat. potrivit.

    Ei just, azi există o fată, am cunoscut-o cu mulți ani în urmă, este o fată drăguță și rar vorbeam pe Messenger tocmai pentru distracție, ca prieteni… și bineînțeles că am avut deja multe oferte ca asta cu mare victorie, ea faceți proba și plătiți…

    Dar, înainte de Crăciunul trecut, ea m-a întrebat deşi vreau din nou un spectacol și am fost satisfăcut de învoială… dar atunci in ce perioada am făcut o înțelegere a apărut ceva și nu am putut deţine acest spectacol în acea seară, mi-a părut rău pentru asta. și cred că poate deţine necesitate de money încât a întrebat despre spectacol, așa că, ca amic real, i-am trimis banii și i-am spus că putem deţine acest spectacol mai târziu în altă seară… și ea a fost de învoială și mi-a spus să o las. știu in ce perioada vreau acest spectacol.

    Așa că… după aceea a venit noaptea in ce perioada am avut timp liber, am văzut-o online pe site-ul de cam așa că am întrebat-o deşi putem deţine acel spectacol… dar a spus că a fost o noapte proastă pentru ea, că nu poate face o show. arata . azi hai sa mai incercam o noapte ok…
    Ok, câteva zile mai târziu, din nou, ea este ocupată și nu poate în acest moment… în acest moment i-am spus că in ce perioada mă vede online ar fi just să-mi spună in ce perioada poate.
    Și după aceea am așteptat, am văzut-o online lucrând pe site-uri multe nopți, și am fost întocmai și online ore rotunji și nu am primit niciun mesaj… după câteva săptămâni m-am dus să întreb din nou, iar ea a spus că a așteptat eu să vin să-i spun că am spus in ce perioada vreau acest spectacol, dar ea nu poate face acel spectacol întocmai azi… umh….

    I-am spus din nou ca e mai just sa-mi spuna cand poate sa faca programul ala… Nu o sa fac prostul si sa cer programul asta de multe ori, nu vreau sa fiu ca un cersetor hahaha

    După câteva luni, i-am scris e-mailul și i-am spus că deşi nu-i place să facă acest program pentru mine dintr-un motiv careva, putem uita de el și poate păstra acești 50$ ca plocon de Crăciun, măcar putem rămâne. „prieteni” și pur și simplu nu mai are aceste oferte… și din nou îmi comunica că va face acest spectacol pentru mine, tocmai că a fost ocupată! da, dar ea a lucrat pe site-uri tot timpul…

    Poate vă întrebați până azi… Nu am încă acest spectacol, sincer să fiu, întocmai nu cred că voi deţine vreodată acest spectacol de la ea, pur și simplu nu să nu mă întreb de ce… nu te deranjează să pierzi acești 50 de dolari, nu e mare lucru. ..dar nu ma abtine sa nu ma simt rau sa cred ca pana si noi ne cunoastem de ani de zile si am vorbit ca niste prieteni, pentru ea a valorat tocmai 50 de dolari, azi a incetat sa ma salute, asta ma doare tare pentru ca am avut incredere ea și o sprijini rar.

    Lecția despre asta este… deşi îți place cu real pe cineva, nu-l lăsa să-ți aparțină… deşi vrei să împrumuți money de la ei, dă-i acei money plocon și nu te aștepta la nimic.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php