Halloween

Forumuri General Videochat Halloween

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna.Ma gandeam ca in noaptea de hallween sa surprind membri cu ceva special,tinand cont ca este o Sarbatoare americana in care toata lumea petrece in acea zi ma gandeam sa vin cu o ideia care sa-i surprinda intrun mod neasteptat si deosebit pe membrii,in care si eu voi fi in avantaj si voi avea succes cu asta.Ma gandeam sa ma deghizez intr-un personaj de halloween si sa fac un decor special pentru acea sarbatoare,nu cred ca cineva va ramane indiferent la aceasta surpriza Voi ce credeti este o ideie buna?

    0
    0
Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna.Ce ideie buna mi-ai dat,chiar suna interesant ce vrei sa faci eu cred ca,chiar i vei da pe spate pe membrii cu aceasta surpriza nu am m-ai vazut asta la nimeni pana acum.chiar sunt curioasa sa vad cum va prinde,voi incerca si eu varianta aceasta in ziua de Halloween.Dar ai mare grija cu decorul si cum te deghizezi sa nu-i speri prea tare,pentru ca asta chiar va fi o problema,si sa nu te trezesti singura in camera de chat.Dar idea este super super….tare.Succes.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna.Ce ideie buna mi-ai dat,întocmai suna interesant ce vrei sa faci eu cred ca,întocmai i vei da pe spate pe membrii cu aceasta surpriza nu am m-ai vazut asta la nimeni pana azi.întocmai sunt curioasa sa vad va prinde,voi incerca si eu varianta aceasta in ziua de Halloween.Dar ai mare grija cu decorul si te deghizezi sa nu-i speri prea tare,pentru ca asta întocmai va fi o problema,si sa nu te trezesti singura in camera de chat.Dar idea este super super….tare.Victorie.

    0
    0
Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php