Felicitări pentru o închidere curată pentru stripville.com

Forumuri General Videochat Felicitări pentru o închidere curată pentru stripville.com

  • Post
    Adela
    Participant
    none

    Multe site-uri de videochat vin și pleacă. Am o listă uriașă de site-uri web nefuncționale care păreau atât de promițătoare, dar care nu au ajuns nicăieri. În mare adaos, pur și simplu dispar, din ce în ce mai puține gazde online, până in ce perioada sunt întotdeauna zero. Nu se fac plăți, nu se mută money. Adesea cu niște artiști neplătiți și alte facturi.

    Așadar, felicitări echipei din spatele stripville, site-ul de jocuri de prin webcam, încât s-a întemniţat în mod curat, cu o notificare adecvată.
    Ei just, am făcut tot posibilul, dar este timpul să închidem magazinul. Ne pare rău că nu am putut continua lucrurile și să vă facem mai mulți money! Mai aveți două săptămâni pentru a câștiga puțin mai mult: Stripville se va înconjura pentru totdeauna la miezul nopții (Pacific) pe 15/06.

    Jucătorii vor fi, de deopotrivă, notificați că închidem și aceasta este ultima lor șansă de a folosi toate creditele din contul lor! Așa că sperăm că acest lucru înseamnă că următoarele două săptămâni vor fi o șansă pentru tine de a câștiga niște money finali înainte de a ne reţine rămas potrivit.

    De deopotrivă, drept mulțumire pentru Hotties, reducem suma finală a plății la 2.500 de credite, așa că retragerea ar trebui să fie ușoară. Asigurați-vă că starea dvs. de plată este „eligibilă” completând informațiile dvs. și făcând clic pe butonul „Trimiteți” (nu o veți putea întregi după 6/15).

    Vă mulțumim pentru sprijinul acordat în ultimul an, apreciem! După ce închidem, ne puteți contacta în continuare trimițându-ne un la [email protected]. Ok, nu este de acord, ar fi putut plăti până la ultimul împrumut restant, dar este mult mai just decât câteva închideri.

    Oh, și este distins de jenant pentru mine că nu am smintit să le verific înainte să se închidă!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php