De ce taxezi?

Forumuri Suport modele videochat De ce taxezi?

  • Post
    Aalisa
    Moderator
    RO

    Așa că sunt pe MFC de puțin peste o săptămână azi. Și nu mă descurc așa de just pe cât credeam. Arăt întotdeauna cel mai just, salut pe toată lumea, fac jocuri, tombole și, de deopotrivă, am vigilenţă să glumesc cu ei. Dau întocmai și mici țepi șmecheri ici și acolo. In ce perioada am început, mi s-a spus să mă asigur că sunt plătit pentru tot. Aceasta include adăugarea ca prieteni, mesaje private, vizualizarea camerelor etc. Fa asta? Întocmai încerc să îi fac pe toți să vorbească cu mine și să aibă subiecte de conversație. Tocmai am primit numerele în camera mea. În săptămâna în care am făcut asta, prima mea noapte a fost grozavă și după aceea s-a dus la vale și nu știu de ce. Sunt consecvent și întotdeauna conectat atunci in ce perioada programul meu zice că voi fi. De fapt, de obicei încerc să urc mai devreme și să rămân mai târziu. De obicei sunt între 20 și 12, în mijloc, rar cu o oră mai devreme, alteori mai târziu. În oricare noapte, cu excepția duminicilor. Nu să fac niciunul din al nostru încât am copii acasă. altceva face?

    Ăsta este profilul meu! Vino să verifici și spune-mi ce crezi.

    https://profiles.myfreecams.com/?action=my_profile

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php