Cum împiedicați un membru să vă domine camera?

Forumuri General Videochat Cum împiedicați un membru să vă domine camera?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Am un membru care a fost în camera mea conducând trafic înspre camerele altor modele trimițându-le un mesaj privat sau dominând chat-ul și azi toți clienții și obișnuiții au părăsit camera mea. Deţine în medie 30 de oameni și azi în medie 5. Lucrează la mfc așa că nu are barbişon să-l interzic. Mi-ai invadat intimitatea citind mesajele mele private. Tocmai a preluat camera mea, iar treptat după ce au venit în camera mea, toți ceilalți membri pleacă și ajung în camerele modelelor de top. Înțeleg că este competitiv, dar făcând-o ani de zile și făcând-o într-un mod atât de dezastruos, poți împiedica un membru să-i epuizeze pe alți membri? Acești jucători merg prea dincolo, de ce nu mă lăsa în linişte? Lasă-mă să fac ceva corect. Ce fac alte modele de victorie pentru a evita acest lucru? Îmi place foarte mult mfc, dar unii dintre oamenii din el sunt înverşunat. Aș tinde să știu deşi altcineva a depășit această problemă în sistem. Următoarea opțiune este să ignor orice comentarii sau interogari care au scăpat de sub control. Se poate relata cineva? Apreciez orice contribuție sau experiență încât nu am idei.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php