Cum as putea avea un stil mai feminin?

Forumuri General Videochat Cum as putea avea un stil mai feminin?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna. Cum caracterizati voi stilul feminin al unui model si cum ar trebui sa arate atitudinea sa in fata membrilor pentru a si exprima feminitatea in cea mai perfecta maniera. Cu toate ca sunt o persoana care se implica foarte mult dar tot timpul am unele complexe despre stilul si atitudinea mea,ba nu i-mi place cum imi sta parul,ba cum sunt imbracata,ba ca nu sunt suficient de bronzata,ba ca nu am fost destul de feminina etc… Tot timpul am ceva de obiectat la propria persoana si nu ma multumesc cu niciodata cu putin. As vrea sa am o atitudine pozitiva i sa fiu mai feminina?

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna, In primul rand pentru a da dovada de feminitate va trebui sa ai mai multa incredere in tine sa incerci sa lasi deoparte complexele pe care le ai astfel nu vei reusi sa fi atat de feminina pe cat iti doresti. Feminitatea inseamna increderea in propria persoana.Secretul consta in a te iubi pe tine pentru cea ce esti tu cu adevarat si sa scoti in evidenta calitatile.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna, In primul rand pentru a da dovada de feminitate va trebui sa ai mai multa incredere in tine sa incerci sa lasi deoparte complexele pe care le ai astfel nu vei reusi sa fi atat de feminina pe cat iti doresti. Feminitatea inseamna increderea in propria persoana.Secretul consta in a te iubi pe tine pentru cea ce esti tu cu adevarat si sa scoti in evidenta calitatile.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna, In primul rand pentru a da dovada de feminitate va trebui sa ai mai multa incredere in tine sa incerci sa lasi deoparte complexele pe care le ai aşa nu vei reusi sa fi atat de feminina pe cat iti doresti. Feminitatea inseamna increderea in propria persoana.Secretul consta in a te iubi pe tine pentru cea ce esti tu cu adevarat si sa scoti in evidenta calitatile.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php