Cate zile pe saptamana petreceti online?

Forumuri General Videochat Cate zile pe saptamana petreceti online?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna fetelor. Voi cate zile din saptamana lucrati si cate ore pe zi? Aveti si zile libere sau lucrati zilnic. Sa va spun programul meu eu lucrez 5 zile din sapte iar doua libere,imi iau doua zile libere pentru relaxare si pentru a petrece timpul cu familia sau prieteni. Zilele pe care eu le petrec online sunt Sambata-Miercuri care cuprinde 8 ore pe zi,pe parcursul activitati mele am observat ca in aceste zile se descoperi cel mai puternic trafic.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Este foarte adevarat cheia succesului se afla in constanta si respectarea programului petrecut online. Daca esti o persoana responsabila si vei respecta cu strictete un program vei avea foarte multe de castigat fidelizarea membrilor,un trafic intens,promovare din partea site-ului. Programul meu este de Luni-Vineri intre orele 15-01. Am incercat sa intru si in zilele pe care nu le am in program sau orele pe care nu le am trecute pe lista si nu aveam trafic deloc era aproape inexistent. Respectarea programului este sfant si trebuie respectat cu strictete.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Este foarte adevarat cheia succesului se afla in constanta si respectarea programului petrecut online. Daca esti o persoana responsabila si vei respecta cu strictete un program vei avea foarte multe de castigat fidelizarea membrilor,un trafic intens,promovare din partea site-ului. Programul meu este de Luni-Vineri intre orele 15-01. Am incercat sa intru si in zilele pe care nu le am in program sau orele pe care nu le am trecute pe lista si nu aveam trafic deloc era aproape inexistent. Respectarea programului este sfant si trebuie respectat cu strictete.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Este foarte adevarat cheia succesului se descoperi in constanta si respectarea programului petrecut online. Daca esti o persoana responsabila si vei elogia cu strictete un program vei deţine foarte multe de castigat fidelizarea membrilor,un trafic puternic,promovare din partea site-ului. Programul meu este de Luni-Vineri intre orele 15-01. Am incercat sa intru si in zilele pe care nu le am in program sau orele pe care nu le am trecute pe lista si nu aveam trafic era aproximativ inexistent. Respectarea programului este sfant si trebuie onorat cu strictete.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php