Cât timp durează ca lucrurile să… nu pute?

Forumuri Suport modele videochat Cât timp durează ca lucrurile să… nu pute?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salutare tuturor! Sunt foarte nou la webcam; astăzi este a zecea mea zi pe Chaturbate. Fac model pentru fotografii și videoclipuri de peste un an, dar recent am decis să intru și în camerele live și, în cea mai mare adaos, a fost distractiv. Cu toate acestea, încep să îmi fac foarte multe griji cu privire la cât câștig și întocmai câți telespectatori deţine în camera mea… Am luat camere în oricare zi, cu excepția uneia, în ultimele 10 zile, rar de două ori pe zi la ore diferite. (după-amiaza și noaptea) și am experimentat să fiu consecvent și să stau mereu cel puțin o oră, de obicei 2,5-3,5 ore. Aproximativ toate spectacolele au fost unice față de celelalte. Am folosit aplicații și roboți, m-am jucat cu spectatorii, am dansat o oră la un moment dat, am purtat o ținută diferită de oricare dată, am făcut câteva spectacole cu partenerul meu, am onorat un meniu de sfaturi, am discutat și am zâmbit cu spectatorii, am avut diferite Oferte, am făcut o show de duș, am folosit mereu o cameră HD… Nici nu eticheta toate lucrurile pe care le-am experimentat. Sincer, nu vreau să par de parcă am un cip pe umăr, dar cu siguranță mi-am făcut cercetările și din câte îmi dau seama din oricare paragraf de sfaturi pe care l-am lectură, trec dincolo de ceea ce ar trebui considerat „suficient” pt. lucrurile merg just. Cu toate acestea, am avut nopți în care am avut norocul să câștig 5 dolari. Cea mai bună noapte a mea absolută, nici măcar nu am câștigat 100 dolari. De multe ori, am mai puțin de 20 de telespectatori la un moment dat. Sau voi deţine sute, dar literalmente nimeni nu va da bacșiș nici măcar un jeton. Începe să mă uzeze foarte mult, simțind că nu merit. Tot ceea ce am lectură comunica că o tânără atrăgătoare și distractivă care face spectacole de înaltă însuşire ar trebui să câștige MĂȚIN 100 de dolari pe noapte într-o zi proastă. Sunt nerăbdător? Cât timp durează de obicei până te poți aștepta să câștigi cel puțin un indemnizaţie de trai în timpul spectacolelor? Tocmai mi-am luat rămas potrivit de la o show în care am făcut literalmente 1 jeton (care înseamnă 5 cenți). Mă simt oribil, sincer. Deşi nu sunt făcut pentru asta dintr-un motiv careva, aș distinge să aflu azi și să nu pierd timpul. CHIAR vreau să fac asta și sunt încântat să depun efort, dar deşi telespectatorii încearcă să-mi spună că nu sunt interesați, aș vrea să mă feresc de jena. A face .5 / oră este tocmai umilitor. Este acest lucru normal pentru începători? A avut cineva o experiență similară? Ce-ai făcut? S-a imbunatatit? Orice sfat pe care poate nu l-ați lectură în altă adaos ar fi minunat, vă rog. Scuze pentru roman; Mă simt atât de stânjenit azi și întocmai mi-ar fi necesitate de puțină indicaţie. Simt că nu ar trebui să fiu… potrivit.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php