Care este cea mai bună modalitate de a angaja modele pentru a produce videoclipuri?

Forumuri Suport modele videochat Care este cea mai bună modalitate de a angaja modele pentru a produce videoclipuri?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna ziua. Nou pe forumuri și mai nou pe scenă. Lucrez pentru un mic dezvoltator de jocuri și facem jocuri pentru camsite. Povestea frumoasă condusă cu o volum bună de conținut care provoacă gândirea și am lucrat cu talente după cum Zara Durose și Dani Divine în trecut. În timp ce cineva ca Zara are multă experiență de performanță, conținutul pe care l-am produs a fost destul de liniştit, cu discuţie solo potrivit și câteva scene de lenjerie intimă.

    Puteți viziona munca noastră pe Patreon: https://www.patreon.com/SelectaCorp

    Și iată un exemplu al uneia dintre scenele pe care Zara le-a făcut pentru noi:

    Nu suntem foarte mulțumiți de experiența agenției din multe motive și am tinde să lucrăm direct cu o adaos din talentul camerei pentru a produce conținut mai intim și mai . Suntem destul de devreme în acest subiect, așa că nu am stabilit în piatră cât de dincolo ne-am tinde să ajungem.

    Aici avem necesitate de sprijin:

    1. Este comunitatea cam deschisă să producă videoclipuri bazate pe scenarii? Tind să fie destul de scurte, dar ar trebui să spui câteva rânduri și să faci un pic de actorie.

    2. Care este cel mai potrivit mod de a angaja un model cu webcam pentru acest tip de lucru? Precedent, lucram printr-o agenție care făcea toate lucrările de contact pentru noi. Nu am putut descoperi așa ceva pentru scena camerei.

    3. ar prezenta structura prețurilor pentru așa ceva? Suntem bucuroși să plătim. Nu sunt sigur care sunt cele mai bune practici.

    4. Aveți sugestii despre lucruri la care ar trebui să fim conștienți sau la care ar trebui să fim atenți? Ne place să fim sinceri cu totul. Acestea sunt proiecte comerciale care fi descărcate gratuit și vă vom plăti pentru timpul dvs. și nu suntem interesați să cerem nimănui să facă ceva cu care nu vă simțiți confortabil, aşa încât conținutul scenariului vorbit va fi reținut și jucat. cam din timp.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php