Camgirl/-boy Portrait Project

Forumuri Suport modele videochat Camgirl/-boy Portrait Project

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună ziua tuturor,

    Am fost îndrumat aici de o camgirl care mi-a spus că ăsta ar putea fi un loc potrivit pentru a stop la oameni care ar putea fi dispuși să pozeze pentru proiectul meu. Sunt fotograf german și deși fac în principal portrete editoriale, acest tumblr (https://www.camgirlbrb.tumblr.com/) m-a inspirat să fac un schiţă la care mă gândesc de ceva moment. Sunt intrigat de ideea camgirls/-boys creează și decorează acest decor oarecum elaborat în care fac spectacol și, deși presupun că majoritatea dintre ei probabil că nu se gândesc prea mult la asta, totuși creează un decor. stadiul în care sunt percepute. Așa că ideea mea a fost să folosesc această setare și mediul pe care l-au ales, video printr-o cameră web, pentru a-i portretiza. Nu imperios într-un mod sexualizat, ci mai degrabă într-un portret clasic (aș vrea să fie în ținuta de slujbă, dar nu pentru actorie).

    Așa că mă întrebam deşi vreunul dintre voi ar fi dispus să pozeze pentru mine sau are alte idei despre să abordeze artiștii pentru acest schiţă? Aș fi foarte satisfăcut să ofer dovada printr-un mesaj privat că sunt, de fapt, un fotograf profesionist cuminte și nu un smintit care încearcă să primească o voiaj gratuită. Puteți expedia acest lucru unui intendent/moderator sau îl puteți oferi individual oricui intenționează să participe.

    Aşteptăm cu nerăbdare să auzim veşti de la dumneavoastră!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php