Camera CB încetinește doar când sunteți autentificat

Forumuri General Videochat Camera CB încetinește doar când sunteți autentificat

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Săptămâna trecută am avut o problemă ciudată de performanță pe CB. Deşi merg în camere în timp ce sunt conectat la contul meu, există o problemă de performanță a serverului și eșalonare video și audio. În circa 40% din cazurile în care se întâmplă acest lucru, reîmprospăta fila browserului și o remediază. Azi partea cu real ciudată: deşi rămân conectat și deschid o nouă fereastră de browser care este în modul necunoscut, intra în acea cameră și o văd la rezoluție înaltă și funcționează întotdeauna de acord. Așa că fereastra în care sunt conectat continuă să întârzie, iar fereastra în care sunt necunoscut rulează la viteză maximă. Și rulez ambele ferestre în același timp.

    Faptul că aveți atât fereastra de performanță lentă, cât și fereastra de performanță înaltă deschise în același timp, arată că aceasta nu este o problemă de lățime de clan. Îmi măsoară lățimea de clan cu speedtest și este just atât pentru viteza de descărcare, cât și pentru viteza de încărcare (mai mult decât suficient pentru patru camere de mare viteză concomitent). Se pare că există ceva părtaş cu starea de conectare pe site-ul CB care introduce întârzieri.

    I s-a întâmplat cineva asta și există o soluție? Care sunt unele cauze posibile?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php