Am făcut o înțelegere cu modelul fără cameră split în privat… cu toate acestea modelul are o cameră split în privat

Forumuri General Videochat Am făcut o înțelegere cu modelul fără cameră split în privat… cu toate acestea modelul are o cameră split în privat

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Acest lucru s-a întâmplat din ce în ce mai recent pe chaturbate, cu modele care susțin că sunt într-adevăr singur cu ei în privat și totuși aud sunete de basculare de pe un alt site. Vă reamintesc că înțelegerea a fost că vom fi singuri în privat și că ea nu va fi despărțită de cameră. Un cuplu mi-a spus că le pare brutal și că au dezactivat camera split. Bineînțeles, la scurt timp după ce aud din nou sunetele de bacșiș de pe alt site. Îmi voi zice dezamăgirea și voi pleca. Unele dintre modelele care împărtășeau în mod privat camerele cu mine au venit în camera mea și mi-au spus că îmi pare brutal. Scuze de ce? A fost prins că mă înșela și nu ne onorăm acordul? Este frustrant și cu siguranță nu e cool. Ceva recomandări despre cel mai potrivit mod de a face acest lucru? Sunt tentat să ameninț să raportez modelul și să cer o rambursare încât nu ne-am preţuit acordul de a fi un real privat solo. Nu am nicio problemă cu un model care vrea să împartă camera și să facă și privat, ei sunt cei care îmi spun că nu este divizat, dar clar că asta am o problemă.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php