Wifi ajutor

Forumuri General Videochat Wifi ajutor

Participant
    RO

Bună, știu că sună nedeterminat, dar cred că vecinii mi-au spart internetul sau așa ceva. In ce perioada editam un videoclip, am făcut clic din greșeală pe un link care spunea „transmite pe dispozitiv”. S-au arătat 2 focuri de foc, ambele pe numele vecinului meu. Înseamnă asta că folosesc internetul meu (care este protejat prin parolă, dar foarte rapid)? Daca da, stie cineva le scoate? Sunt model de cameră și locuiesc cu 2 jucători / dependenți de jocuri. Toată lumea din casa mea este foarte iritată că recent internetul a rămas în urmă. Cu toții muncim din chinuitor pentru a plăti facturile, inclusiv un pachet de internet foarte rapid și foarte prețios. Deşi ei (vecinii) sunt acolo, îi vreau afară, într-un mod care să nu mă implice la ușa lor. Încât asta nu va fi just. Multumesc daca ma poate sprijini cineva cu asta. Sau să înțeleg de ce dispozitivele vecinilor mei apar așa, deşi asta nu înseamnă că îmi folosesc cumva wifi-ul?

ETA; Am urmarit online, dar nimic din ce am găsit nu are substrat pentru mine.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.