Vreun sfat?

Forumuri General Videochat Vreun sfat?

Participant
    RO

Așa că astăzi am fost pe LJ în căutarea modelelor și știi toată lumea are fotografii încărcate, ei just, fotografiile unei camgirl arătau ca fiind direct de pe Instagram și m-am îngrijorat încât știu că multor modele le place să-și păstreze viața și cam girl. viața separată, așa că am făcut o captură de ecran a fotografiei și am făcut o căutare inversă a imaginii. Iar rezultatele au arătat fotografia exactă a acestei fete pe contul ei autentic de Instagram, cu numele ei autentic, locația etc. De acolo am reusit sa ii gasesc contul de Facebook care are treaba si cu rudele lui etc. Știu deşi ar trebui să-i dau un mesaj și să-i spun despre asta, în cazul în care cineva cu intenții rău intenționate îi găsește Insta și Facebook și vrea să-i facă rău.

Și îmi cer scuze deşi acest lucru nu este cel mai consistent sau formulat just, scriu asta târziu în noapte, așa că sunt devastat.

Oricum, mă întrebam deşi vreo camgirl ar putea pune cei 2 cenți în asta și poate să mă sfătuiască ce să fac.

Comunica-i sau pur și simplu lasă-l.

Salutari.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.