Vreo fete din Marea Britanie care doresc să vină împreună?

Forumuri General Videochat Vreo fete din Marea Britanie care doresc să vină împreună?

Participant
    RO

Sunt pe streamate de circa 4 luni și încep să mă gândesc să mă ramific și să lucrez cu o altă fată. Lucrul cu o altă fată a fost ceva la care m-am gândit de mult timp și din câte am văzut poate fi foarte, foarte favorabil pentru amândoi implicați.

Despre mine:

Câteva informații de fundal despre mine; Am 22 de ani, bi, desi nu am avut niciodata o relatie cu o femeie, am fost cu o femeie. Sunt auditor și locuiesc la Londra. Deși sunt dispus să călătoresc, este de preferat să locuiesc în Londra sau în împrejurimi. Sunt un entuziast total, îmi plac jocurile, arta și orice fantezie.

Despre programele mele:

Nu îmi arăt fața în fața camerei și nici nu intenționez. În ciuda a ceea ce spun oamenii despre faptul că nu-mi arăt fața, am reușit să-mi câștig just existența fără să mă angajez. A nu-mi prezenta fața a însemnat că a trebuit să fiu creativ în alte domenii și să mă forțesc să muncesc mai mult. Deşi te simți confortabil să-ți arăți fața, e în lege. Putem fi destul de creativi cu unghiurile camerei lol!

Am un trup potrivit, nu de acord, dar potrivit. ( prezenta fotografii)

Sunt destul de în actele pe care le interpretez. squirt, sunt deschis la etc.

Clar, am împărți profiturile între noi. Putem folosi profilul meu SM, sau sunt dispus să folosesc profilul dvs., întocmai deşi este pe un alt site.

Sunt deschis pentru camere live, crearea de videoclipuri, tocmai petrecerea timpului, sexul violent etc.

Pentru început, ne putem întâlni la o cafea pentru a viziona ne descurcăm, după aceea mergem mai dincolo.

Daca mai ai intrebari anunta-ma, va raspund cu placere la orice.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.