Vizionator intitulat

Forumuri General Videochat Vizionator intitulat

Participant
    RO

Fac camere de la mijlocul lui aprilie 2020 și a existat un spectator pentru care am făcut câteva emisiuni private. Imi spunea mereu ca pretul lui era de 12 tks/min si m-am conformat pentru ca i se parea money buni. Spectacolele durează de obicei între 40 și 50 de minute. Vom rămâne în contact pe snap pentru a coordona mai multe spectacole private. A ieșit din rețea, am început să înțeleg mai multe despre camere, am primit niște obișnuiți și am crescut taxele de canotaţie. S-a întors azi câteva zile în timpul emisiunii mele și speră să-mi trimită mesaje în privat; Mă conformez întocmai deşi le spun tuturor telespectatorilor mei că PM are 25tks și este în meniu. Prima dată in ce perioada a făcut asta a fost azi câteva zile in ce perioada a vrut să vorbească despre o show privată. I-am spus că tarifele mele au crescut. Iisus! Omul m-a tot „sfătuit” că aceasta este o mișcare de afaceri proastă și că va primi mult mai puține interogari etc., etc. Mi-am stat pe picioare. După aceea comunica „cât pentru mine?” Am cedat puțin și am scăzut prețul la 30 tks/min. A continuat să tranzacționeze cu mine non-stop până in ce perioada am acceptat 18tks/min. Spectacolul privat nu a avut loc până la urmă.

De atunci, s-a întors mai regulat în cameră și așteaptă din nou după-amiaza fără măcar bacșiș. Azi m-am săturat în sfârșit și i-am spus că trebuie să plătesc 25 de tone pentru un PM. Și după aceea comunica „Văd că nu mă mai placi hahaha” – și asta a spus în timp ce „negocia” cu mine.

Ar trebui să-l eliberez și să-l interzic?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.