Venituri din vânzări video

Forumuri Suport modele videochat Venituri din vânzări video

Participant
    RO

Povestea anterioară După unii dintre voi știți, și așa am comentat în trecut… Am renunțat la lansarea proiectului anime-fete și m-am distras ajutând / gestionând un model să treacă de la o agenție de rahat la Freelance. ATM-ul de rezultate este transmis pe 6 platforme și de ~ 6 ori veniturile anterioare. Următorii pași, trecerea la vânzarea videoclipurilor cu lucruri după cum ManyVids. ETC și o listă lungă de platforme de vânzare video. Întrebare Încercarea de a calcula timpul necesar pentru a crește vânzările video și nivelul de prioritate al acestuia. Așa că obține un soi de comparație între… 1. Cât câștigi din unele fluxuri de pe Platformă pe ponturi… Comparativ cu… 2. Cât câștigi din vânzarea a 30-40 de videoclipuri pe unele videoclipuri platforme de vânzare. Clar, nu vă interesează cifrele reale. dar numai un călăuză ar fi falnic, deşi se poate. Ca… Câștig aproximativ asemenea din vânzările de videoclipuri, în comparație cu sfaturi despre transmisiuni. Videoclipul este de 10 ori mai mult, videoclipul este 1/2, videoclipul este 1/10… hahaha, orice comparatie de stadion ar fi just va rog, pentru ca momentan habar nu am. Mulțumesc pentru sprijin / îmbrățișări

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.