Varsta unui barbat model de videochat

Forumuri General Videochat Varsta unui barbat model de videochat

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna. Daca o fata model poate lucra in acest sector cat doreste întocmai si pana la varsta de 50 de ani,intreb oare care este restrânge maxima de varsta pentru un barbat model? Exista o restrânge de varsta pentru barbati sau se procedeaza asemenea ca si la femei, nelimitat? Si ce tipuri de membri acceseaza camera unui barbat model sunt femei sau barbati? La fete majoritatea membrilor sunt barbati foarte rar am intalnit fete cu o alta orientare.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Eu cred ca exact acelasi lucru se procedeaza si la barbati, sunt de parere ca limita de varsta nu exista daca are vointa si are grija de felul in care arata poate lucra ca model chiar si la o varsta mai inaintata. Sunt foarte multi barbati care au varsta de 50 de ani si care arata de 30 dar toate aste cu foarte multe sacrifici alimentatie si multa activitate fizica. Cred ca barbati model au membri de tip feminin.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Eu cred ca exact acelasi lucru se procedeaza si la barbati, sunt de parere ca limita de varsta nu exista daca are vointa si are grija de felul in care arata poate lucra ca model chiar si la o varsta mai inaintata. Sunt foarte multi barbati care au varsta de 50 de ani si care arata de 30 dar toate aste cu foarte multe sacrifici alimentatie si multa activitate fizica. Cred ca barbati model au membri de tip feminin.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Eu cred ca autentic acelasi lucru se procedeaza si la barbati, sunt de parere ca restrânge de varsta nu exista daca are vointa si are grija de felul in care arata poate lucra ca model întocmai si la o varsta mai inaintata. Sunt foarte multi barbati care au varsta de 50 de ani si care arata de 30 dar toate aste cu foarte multe sacrifici alimentatie si multa activitate fizica. Cred ca barbati model au membri de tip feminin.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php