Utilizarea datelor de pe telefonul mobil?

Forumuri Suport modele videochat Utilizarea datelor de pe telefonul mobil?

Participant
    RO

Planul meu de telefon mobil îmi oferă 15 giga în oricare lună, cu un report de minute neutilizate. Rareori folosesc mai mult de 5-8 giga de date în orice perioad de facturare.

Vorbeam cu modelul meu preferat în seara asta și i-am trimis un link înspre un paragraf pe care și-l dorea. Mi-a spus că nu se poate uita pe link încât și-a extenuat toate datele. I-am spus în glumă că trebuie să nu se mai uite la pe telefonul ei, dar ea mi-a spus că, cu toată seriozitatea, activitățile ei de camgirl consumau o mulțime de date. Părelnic, între aplicația lovense” target=”_blank”>Lovense, aplicațiile de rețele sociale și programele Skype, îți parcurgi datele destul de rapid. Ea are un proiect care oferă 25 g de date în oricare lună și am fost uimit că ar putea folosi atât de multe date atât de rapid. Am operat sub presupunerea că telefoanele mobile foloseau imagini mai mici și rate de date mai mici în public datorită dimensiunii ecranului și video, dar se pare că nu este așa.

Deşi nu este nepotrivit să întrebați, câte date folosesc modelele aici într-o anumită lună?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.