Unde va vedeti peste cativa ani?

Forumuri General Videochat Unde va vedeti peste cativa ani?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Buna, aceasi intrebare cred ca v-ati pus-o si voi,unde va vedeti peste cativa ani de lucru in domeniul videochatului? Eu personal visez foarte departe si ma vad un om de afaceri Nu cred ca cea ce i-mi doresc atat de tare este imposibil?cred ca,cu foarte multa munca si determinare voi reusi sa i-mi depasesc limitele si sa mi indeplinesc visele. Plus ca am reusit sa strang si suficienti bani de pe urma acestui job. Asa ca speranta moare ultima Voi ce credeti?

Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna.Eu in vitor ma vad administatora unui salon de infrumusetare pentru ca asta este marea mea dorinta sa deschid un salon foarte mare de infrumusetare cu absolut toate benificile care sa includa coafor,make-up,spa,solar etc…Am strans si ceva banuti la salteluta Si sper sa si reusesc sa imi indeplinesc singura aceasta dorinta. La cum decurg lucrurile si la cat de bine se castiga sper sa si reusesc

Adela
    Participant
    none

Buna.Eu in vitor ma vad administatora unui salon de infrumusetare pentru ca asta este marea mea dorinta sa deschid un salon foarte mare de infrumusetare cu complet toate benificile care sa includa coafor,make-up,spa,solar etc…Am strans si ceva banuti la salteluta Si sper sa si reusesc sa imi indeplinesc singura aceasta dorinta. La decurg lucrurile si la cat de just se castiga sper sa si reusesc

Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.