Unde sunt banii mei MFC?

Forumuri Suport modele videochat Unde sunt banii mei MFC?

Participant
    RO

Bună ziua tuturor! Sunt un nou model MFC, nu nou în afaceri, îmi place și eu! În prezent lucrez la un și nu am fost încă plătit. Pana azi mi se datoreaza 2 plati si maine am judecata! urggghhh! Am primit această „treabă” pentru a sprijini în această mică legătură în care mă aflu, dar nu funcționează nicidecum. Am făcut mai mult decât suficiente jetoane pentru a scăpa de probleme, dar încă nu a fost plătit nimic. Azi managerul de cont vrea să-mi plătească prin PayPal și nu cred că este just, dar va trebui să accept de data aceasta pentru a primi primele două plăți. Ăsta este un steag roșu total pentru mine, deoarece ne spun să nu folosim pp, dar ? DECÂT? Un sfat pentru cineva? Nu am văzut niciodată nimic în consola MFC care să dedice o secțiune informațiilor de plată, așa că nu sunt sigur că schimba singur aceste opțiuni pentru a mă garanta că sunt corecte. Deşi asta nu se întâmplă astăzi sau mâine dimineață, voi urca iadul și apa, știm cu toții cât de fioroși putem fi in ce perioada vine vorba de banii noștri și mi-ar plăcea să trebuiască să descarc acest temperament roșcat de foc asupra oricui.

P.S.
    A primit cineva deja cea mai recentă plată MFC? se crede că managerul meu de cont a spus că plătesc azi. (Credeam că este al 16-lea)

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.