Unde să puneți „luminile inelului” in ce perioada fotografiați?

Forumuri General Videochat Unde să puneți „luminile inelului” in ce perioada fotografiați?

Participant
    RO

Nu sunt foarte interesat din punct de vedere tehnic și clar că nu-mi pasă prea mult de iluminare.

Am câteva ineluri mici (un soi de lumini), le folosesc pe amândouă și le setez la setarea de strălucire caldă, a fost un schimbător de joc pentru mine și aruncă o lumină cu real măgulitoare, CU toate acestea, atunci sunt în poziția corectă. , deşi îmi mișc piciorul, schimb poziția, mă deplasez puțin înainte etc., dintr-o dată, jocurile s-au terminat și strălumina se schimbă într-o lumină plată oribilă cu o nuanță aproximativ verde, mă mișca puțin și se întoarce la normal, dar se va schimba din nou de îndată ce mutați poziția.

Nu sunt sigur deşi este cazul în care nu le am în locul favorabil. Le-am mutat puțin, fără niciun rezultat. Le port la inaltimea corpului, in spatele camerei in doua colturi, clar chinuitor de explicat despre text!
    să încarc câteva imagini in ce perioada am un moment.

Mă întreb tocmai ce creează toți ceilalți și preveni schimbările oribile de culoare.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.