Un site care pirata fluxurile de camere live ale modelelor MFC

Forumuri General Videochat Un site care pirata fluxurile de camere live ale modelelor MFC

Participant
    RO

Tocmai un avertisment pentru toate modelele MFC… Am urmarit pe webcam ca să trimit formulare de încălcare a DMCA pe toate site-urile care pirata programele mele (pentru a le face să-mi elimine imaginile). Am dat peste un site care folosește tocmai fluxuri de model MFC. Există mii de modele MFC exploatate pe acest site! Site-ul este… megafreecamsvideos.webcam… Deşi sunteți un model MFC, faceți-vă timp pentru a umbla după numele dvs. de ecran MFC pe acest site și aflați deşi sunteți vreunul dintre modelele exploatate. MFC oferă o însoţire contractată care este gratuită pentru modelele MFC să se ocupe de încălcarea drepturilor de scriitor. Dețineți drepturile de scriitor asupra tuturor materialelor care sunt produse sub numele modelului dvs. și meritați compensații pentru utilizarea altor persoane. Există, de deopotrivă, o altă însoţire care oferă șabloane MFC gratuite care caută site-uri care vă sparg lucrurile. Ambele fi găsite în managerul dvs. de modele. pagina deşi derulați în jos și în lista din stânga veți deţine o filă pe care scrie „DMCA”… Faceți clic pe ea și veți descoperi o nisipiş de lucruri și link-uri înspre acele două site-uri. Sunt sigur că veți descoperi unele dintre imaginile lui și pe alte site-uri, dar am simțit nevoia să anunț modelele MFC despre acest site din provoca numărului de modele implicate.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.