Un sfat pentru un tip care încearcă să fie model?

Forumuri Suport modele videochat Un sfat pentru un tip care încearcă să fie model?

Participant
    RO

Salutare tuturor, prima postare.
    Sper că nu intru în comunitatea dvs. tocmai sărind și postând un fir nou, dar am dat peste site-ul dvs. după zile de investigaţie care au dus la citirea multor spam lol. Sunt un tip care este interesat să devin model de cameră web și întocmai nu știu de unde să încep. puteți fi sigur cu ce site-uri sunt de încredere să lucrați atunci in ce perioada trimiteți informațiile dvs. de identificare și altele? știu unde face money cu real? Just, nu mă aștept să fac 10.000 pe lună sau orice altceva, majoritatea acestor site-uri par să pretindă că își primesc modelele. Cu toate acestea, mă consider o individ foarte și simt că aș deţine măcar puțin victorie deşi aș ști să scot companiile cu real de încredere de escrocherii, ca să zic așa. Orice sfat cu care cineva poate să mă binecuvânteze ar fi foarte stimat, în special cu privire la acest înfăţişare tradiţional al începerii. Simt că am lectură din veșnicie și oricare site promite niște plăți destul de mari, ceea ce face să fie puțin chinuitor să se creadă pe cuvânt. Din nou, îmi pare rău deşi am fost prea direct în a crede că nu o să-mi spuneți să iau naiba, dar n-ar strica să întreb deşi am dreptate lol.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.