Un gând cuminte m-a făcut în sfârșit să trag pe trăgaci în cariera lui OSW, dar…

Forumuri Suport modele videochat Un gând cuminte m-a făcut în sfârșit să trag pe trăgaci în cariera lui OSW, dar…

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Am și câteva interogari, sunt sigur că vor fi mai multe de urmărit în viitorul apropiat și încep să fac rețea și să încarc tot mai mult conținut. Sper că aceștia nu par prea ignoranți, deoarece aceasta va fi prima dată in ce perioada postez ceva despre mine, un nou viitor interesant.

    Aşadar cele două interogari la care aș fi recunoscător să răspund în acest moment sunt următoarele:

    1. Transparența celuilalt semnificativ îmi va leza drastic banii la oricare sfârşit al spectrului?

    și

    2. Există vreun soi de scară sau idee despre ce ar trebui să taxez pe fotografie/video? Înțeleg pe total că oricare femeie este frumoasă în felul ei, așa că asta va schimba prețurile, sunt sigură. dar doamnelor ce ati facut? Ai găsit o femeie asemănătoare cu care să te compari și să începi de acolo? CHIAR nu vreau să fac prima mea ședință foto și după aceea să stabilesc o așteptare deşi aș putea face o vânzare mai bună în curând, știi?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php