tulburare de piele în cam

Forumuri Suport modele videochat tulburare de piele în cam

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 8 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Am excoriatie, o afectiune a pielii cu mancarime pe care o am de vreo 5 ani. Este destul de rău acum din cauza stresului de a începe să faci camere web. Sper să mă calmez un pic în curând, dar acum mă întreb dacă este în regulă să renunț. În special, această regulă pentru MFC:

Violență, tăieturi, sânge, tortură, durere neconsensuală, asfixiere erotică sau orice acțiune asociată cu cauzarea de vătămări sau riscul de rănire. Nu o fac cu camera, cel puțin nu intenționat, dar puteți vedea crustele, urmele roșii, cicatricile destul de ușor și neintenționat, deoarece sunt răspândite pe orice, în afară de fața mea.

Doar câțiva oameni l-au menționat și a fost într-un mod foarte frumos, dar mă întreb dacă asta mă poate pune în probleme dacă este prea vizibil.

Sper că sunt doar prost să-mi pese de asta, deoarece, deși mi se pare destul de dezgustător, băieții sunt prea înfundați să le pese. Vreun motiv de îngrijorare?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.