Trafic MFC și fusuri orare ???

Forumuri Suport modele videochat Trafic MFC și fusuri orare ???

Participant
    RO

Fac camere la mfc de circa o săptămână și simt că sunt just ca novice, dar mai am multe de învățat, totuși am observat că traficul a scăzut MULT. Mi s-a spus că sfârșitul lunii ianuarie este extrem de încet pentru toată lumea și multe modele au optat pentru moment să nu aibă camere, dar nu vreau să mă opresc azi încât tocmai am început și nu vreau să pierd telespectatorii / sfaturi pe care le-am câștigat. dincolo. Cred că aș tinde să știu deşi cineva are vreun sfat cu privire la anumite fusuri orare și la ce oră este cel mai probabil să fie ocupat.
    Poate că există câteva trucuri pentru a ademeni atenția oamenilor către camera mea?
    Am un loc de treabă cu normă întreagă în afara camerei, așa că orele mele sunt puțin limitate: /
    Tind să stau oarecum îmbrăcată în camera publică și să-mi păstrez show-urile nud în privat. Consultare care menține spectatorii interesați…
    Imi poate comunica cineva ce ar trebui sa fac diferit? Sau deşi este tocmai sfârșitul perioadei secetoase din ianuarie…?
    multumesc mult xxxx

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.