Te simți prea sărac pentru camera web?

Forumuri Suport modele videochat Te simți prea sărac pentru camera web?

Participant
    RO

De azi, nu sunt dolari în contul meu bancar. Am un total de 20 USD făcut prin două site-uri de videochat pe care nu le retrage din provoca reglementărilor stupide privind limita de retragere. Am experimentat să cumpăr două ținute încât nu am lenjerie (tocmai sutien și chiloți obișnuiți) și mi s-a refuzat cardul de credit. Nu am o cameră web bună…tocmai o cameră web încorporată de pe laptopul meu hp…fără microfon, (preluat și încorporat) fără garnituri, fără jucării , nu mă curăța la salon. Nu am nicio fotografie de înaltă însuşire cu mine de vândut și, pentru a face totul cu atât mai greoi, sunt de fapt în viața reală. Bineînțeles că mă joc cu mine (autopenetrare, masturbare, vorbe murdare și toate chestiile alea care nu necesită un partener), dar îmi fac griji că alții ar putea observa că sunt într-un soi. Nu știu ce să fac, obținerea unui loc de treabă obișnuit pentru întreținerea camerei web este foarte greoi aici unde locuiesc și speram că camera mă va susţine la început să cumpăr tot ce am necesitate pentru a continua, dar nu sunt sigur . mai multe… pareri?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.