Tarife?

Forumuri Suport modele videochat Tarife?

Participant
    RO

Salutare tuturor!

Aşadar sunt pe justbbwcams tocmai până in ce perioada obține o cameră mai bună pentru Streamate. Oricum, mi-am setat rata de chat privat la 8 file pe secundă. Băieții pe care îi am vor să-mi reduc prețul fix sau nu vor intra în privat. Este prea mare? Unele lucruri pe care mi le cer să le fac sunt în afara zonei mele de confort, așa că am simțit că merit să fiu plătită pentru asta. In ce perioada am coborât la 6 pentru un tip care se deplasa constant în privat în oricare seară, tinde să vrea să urce și să coboare făcând spectacole la oricare 10 minute, de obicei făcând asta de circa 3 ori pe noapte, dar plătește tocmai pentru spectacole foarte scurte. După aceea vrea să se întâlnească în chat gratuit unde vrea să fac lucruri gratis. De multe ori cedez și azi mi-ai cerut să mă înscriu la chatul gratuit sau să-ți arăt ceva și trebuie să spun că nu, încât funcționează gratis, nu? Și aproximativ întotdeauna sunt câțiva tâlhari, spui tu, care mă urmăresc și vor tocmai să vorbească toată noaptea. Am necesitate de o indicaţie serioasă, cred că rar, în însuşire de cam girl, simt că trebuie să spun da sau să fiu mult mai drăguță, dar unde se termină? Am lectură aici să nu fac chestii gratuite, așa că am început să spun nu, dar după aceea nimeni nu plătește. Ar trebui să-mi reduc rata și să mă uit? Am vrut tocmai să fiu o cam sau nu, nu m-am văzut supărându-mă în felul în care mi-au cerut.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.