Studiu rusesc și modele care au dispărut (MFC)

Forumuri General Videochat Studiu rusesc și modele care au dispărut (MFC)

Participant
    RO

Aceasta este o șansă lungă, dar sunt tocmai extravagant deşi a auzit cineva ceva despre asta. Detaliile:

Aveam vreo 7-10 fete care transmiteau din același (3 camere recunoscute). Adesea cam în perechi sau 3. Fetele erau toate asiatice/eurasiatice. Primul model pe care l-am găsit a început în februarie 2016. Toate profilurile ei au fost șterse în jurul datei de 15 august 2016. Un model a creat un profil nou la începutul lunii septembrie, dar a fost transmis tocmai câteva zile și nu s-a mai conectat de atunci. Vorbeau rusă și un model. a spus că studioul era la Moscova. O cunoșteam destul de just, cred că a fost sinceră în privința locației. Acele detalii nu par atât de neobișnuite. Studiourile se mută, iar modelele primesc profiluri noi din in ce perioada în in ce perioada. Bizar este că nici una dintre fete nu s-a mai întors de atunci și nici nu au apărut modele noi care să folosească acel . Am „Selectări personalizate” și fac căutări care le-ar ademeni în mod natural deşi s-ar întoarce vreodată, așa că sunt sigur că nu au făcut-o. Am făcut destule cercetări pe internet pentru a fi destul de sigur că nu au trecut la un alt site de camere, fie ca , fie ca persoane fizice (plus că am cunoscut/am dat un pont suficient de just pe vreunul dintre modele încât să știu că, deşi au schimbat site-ul, am cred că mi-ar fi spus noul său cont).

Am văzut studiouri mișcându-se și modele dispărând de-a lungul anilor, mai ales cu aceste studiouri de tip est-european. Dar cel puțin unele dintre modele revin mereu cu alte studiouri sau ca conturi individuale. Este probabil ca studioul să se fi întemniţat și toate modelele să fi decis să nu mai filmeze, dar asta nu se potrivește cu experiența mea.

Aşadar da, a auzit cineva ceva închegat de asta sau a știut cazuri similare în trecut?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.