Streamate vă trimite un mesaj text pentru informarea dvs.?

Forumuri General Videochat Streamate vă trimite un mesaj text pentru informarea dvs.?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună ziua tuturor! Clar că sunt nou aici, dar aceste formulare m-au ajutat atât de mult în călătoria mea nebună de a fi model de cameră și în prezent mă aflu într-o dilemă.

    Recent am vrut să trec (test apele) de la Streamate, deoarece am fost în principal în CB. Am completat micul forum de pe site-ul lor cu numele meu, ziua de naștere, /telefon și o fotografie a corpului/faței și mi s-a spus că cineva va reveni la mine în curând. Ceea ce am presupus că ar fi un care mă îndrumă să configurez un cont model. Gresit. Mai târziu în acea noapte, în jurul orei 23:30 (bizar de la început încât era atât de târziu), am primit un mesaj care spunea că cineva m-a contactat pentru a deveni model. Nu am răspuns decât în ​​această dimineață, iar persoana respectivă a început să-mi ceară o nisipiş de informații personale pentru a-mi „configura” contul pentru a mă „mobiliza”. steaguri roșii uriașe pentru mine. Aşadar nu am raspuns. Voi plasa mai jos capturi de ecran ale mesajelor, deoarece ar dura prea mult pentru a răspica.

    Ce naiba credeti?? Este legal și sunt tocmai bizar?

    Multumesc baieti!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php