streamate mi-a închis contul

Forumuri General Videochat streamate mi-a închis contul

Participant
    none

Salutare tuturor, cineva care a trecut prin acelasi lucru, acum cateva zile streamate mi-a inchis contul imi scriu de zile intregi si nu raspunde conform motivului inchiderii este urmatorul
    Acest mesaj este pentru a vă informa că contul dvs. de interpret cu Streamate Models a fost închis din următorul motiv:
    Model are 7 conturi anterioare închise, fraudă. În cea mai mare parte, se întinde pe patul ei, fără performanță nici măcar exclusiv.
    După cum se explică în regulile site-ului, acest comportament nu este acceptabil. Am scris plângându-se și nu răspunde, au trecut 2 săptămâni, adevărul este că nu se poate, nu am avut niciodată mai mult de 2 conturi, cel de la studioul meu anterior și acesta ca independent, când ei sa zic ca nu fac nimic in emisiunile mele e si mai rau, pentru ca saptamanal fac facturi intre 1200 si 1700dll, am multe favorite, petrec multe ore online si toate astea ca la ratinguri, nu inteleg cum pot’ nu verifica aceste informații.
    Văzând că streamate-ul oficial nu a răspuns, am cerut ajutor Columbiei și uitați cum se schimbă lucrurile pentru mine

estimat,

Contul dvs. a fost închis din cauza nerespectării regulilor platformei noastre.
    În acest caz, motivul închiderii se datorează apariției în fața camerei a unei persoane neînregistrate în cont.
    Rețineți că pe cameră poate apărea doar persoana înregistrată în cont și ale cărei documente au fost aprobate.
    Contul a fost închis definitiv și nu vă veți putea crea un cont nou pe platforma noastră.
    Vă mulțumim că ne-ați contactat, spuneți-ne dacă vă putem ajuta cu altceva.
    este mai mult decât imposibil dacă nu este o fantomă sau contul meu a fost spart, trăiesc singur și lucrez singur
    totuși în acea noapte am avut un utilizator care mi-a cerut să călăresc un ursuleț a doua zi contul meu a fost închis, acum 8 luni am devenit independent, anul acesta am absolvit facultatea de 3 ani sunt model pe streamate și în ciuda faptului că am ceva afaceri , aceasta activitate este cea cu cel mai mare venit pentru mine, de cand am inceput ca model pe streamate imi merge foarte bine, intotdeauna mi-a fost teama sa nu se intample asa ceva pentru ca asta a fost promisiunea studioului pe care l-am plecat, ca nu m-ar lasa niciodata sa lucrez, desi ma indoiesc ca aceasta ocazie este din cauza lor asa, daca stie cineva ce sa faca va rog, pierd 3200 de dolari si ce castigasem in pozitionarea concursului in acea saptamana, cineva care stie ce pot face Am trimis deja un mesaj tuturor zilelor, si doar suportul din Columbia a raspuns la cele de mai sus, dar nu cred ca este definitiv

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.