Spuneți prietenilor/familiei/publicului despre camere

Forumuri Suport modele videochat Spuneți prietenilor/familiei/publicului despre camere

Participant
    RO

Bună tuturor, sunt un model de cameră și încă destul de nou în camera. Deși nu am mai făcut-o de mult, trebuie să spun că îmi place foarte mult să o fac. O mulțime de oameni care nu se uită la camere sau care sunt foarte împotriva industriei pentru camsite s-ar putea să nu mă înțeleagă in ce perioada spun asta, dar camerele mă ajută cu stima de sine. Multă moment am fost atât de nemulțumit de corpul meu, iar azi că sunt în fața camerei, viziona că corpul meu ESTE atractiv pentru mulți bărbați și că există multe tipuri diferite de corpuri frumoase. Așa că acestea fiind spuse, deşi sunt atât de mulțumit de ceea ce fac, simt că ar trebui să-l fac public. Duc o viață dublă și mă trezesc în mod constant să mint pe familie și pe prieteni despre îmi permite anumite lucruri și de unde obțin veniturile mele. Sincer, să mint și să ascund în mod constant ceva ce îmi place să fac, întocmai deşi este dezamăgit de majoritatea societății, este foarte obositor. Așa că mă întrebam câteva lucruri despre alte modele:

1. A spus vreunul dintre voi familiilor voastre ce faceți?
    2. l-au luat? (Da, ai făcut-o)
    3. Pentru cei dintre voi care o ascundeți, ce minciuni trebuie să spuneți pentru a rămâne ascunse?
    4. Se simte vreunul dintre voi asemenea ca mine? Trăind o viață dublă și, în sfârșit, vrei să devină public?
    5. Deşi cineva dintre voi se tăinui, de ce? Ți-e frică de critici și judecăți?
    6. Pentru cei dintre voi care sunteți publici, vă descurcați cu criticile? Vă rănește sentimentele?
    7. Are vreunul dintre voi „locuri obișnuite” pentru a vă tăinui celelalte venituri? (venit MFC)
    8. Are cineva dintre voi ca singur venit MFC?
    9. ar trebui să le spun prietenilor și, mai deosebit, familiei mele?

Mulțumesc tuturor celor care au lectură. Aș evalua foarte mult niște feedback. Sunt obosit să trăiesc această viață dublă. Vreau tocmai să fiu mândru și deschis cu privire la ceva care mă face fericit. Ce să spun, sunt foarte și mă simt confortabil să fiu așa haha

Mulțumesc
    ~Bella bisexuală

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.