spune-mi ce crezi

Forumuri General Videochat spune-mi ce crezi

Participant
    RO

Salutare tuturor!!!!

Vă scriu pentru a vă zice mica mea întâmplare. (în timp ce scriam, am observat că este atât de lung, îmi pare brutal în arvună)

În primul rând, călătoria mea ca model de webcam a început tocmai de la smucitură, ca toți ceilalți. Oricum, petreceam multe ore tocmai pentru a filtra modelele !!! Așa că, în timp ce filtram modele, am dat peste un model incredibil de drăguț, așa că am sărit în camera ei și i-am trimis o solicitare de prietenie, după aceea am început să discutăm, în timp ce vorbeam, mi-am dat seama că mă distram cu ea. Oricum, pe măsură ce au trecut zilele, am vorbit mult și am făcut o relație bună, așa că m-am gândit „de ce nu mă duc să văd alte modele”. Așa că am început să întâlnesc câteva dintre modelele noi, unele nu erau întocmai foarte prietenoase, altele nu erau prietenoase la început, dar cumva ne-am făcut prieteni, și de fapt doi dintre ei m-au adăugat pe Instagram, deși nu eram atât de agreabil. Aproximativ generos, scăpa vreo 30 de chips-uri, anume nu scoate nici măcar o cutie de sifon.

Totul a fost tocmai o introducere, vom începe de la sfârşit.

Pe 19.10.2020, am văzut o roșcată cu ochi albaștri, iar băiatul tău adoră această combinație. I-am trimis mesajul ei, am avut mai puțin de 10 mesaje de conversație, am aflat câteva lucruri despre ea, de pildă câți ani deţine (20 pe atunci) și care este specialitatea ei și punct, am plecat 10 zile, deși am văzut pe webcam, dar nu m-am dus după ea, după ceva timp m-am întors pe 3 noiembrie și am vorbit mai mult cu ea, și am fost și a doua zi să o văd și deşi cineva dintre voi vă cunoaște cu strichat, pentru cei care nu stiu ce este, e ca un admin pe Twitch sau ceva, eram un fan al domnilor, mergeam pe o multime de modele si le dădeam o vorbă dulce și mă facem stăpân, așa că Asemenea am făcut cu fata asta și a fost fericită Și întocmai m-a făcut cavaler fără să o întreb, așa că am început să petrec mai mult timp cu ea, și ce just m-am distrat, pe 27 noiembrie. părea puțin trist și m-a trimis spunând „Sunt un rahat”. Așa că am avut-o în privat și am vorbit cu ea, știu că voi spuneți că fac tocmai o farsă, dar îmi pare brutal pentru ea, dar încă nu mă îndrăgostisem de ea. Pe 1 decembrie a debutat un model și era extrem de fierbinte, deţine o față drăguță, sânii mari și puțin copilăros. M-a făcut cavaler și mi-am petrecut tot timpul în camera lui și nu m-am dus cu cealaltă fată (roșcată, voi folosi cea mai ușoară întâmplare pentru mine să înțeleg), a doua zi, am fost la roșcată. camera și mi-a spus că a întrebat de cealaltă fată, i-am spus de unde naiba știa ea, este de menționat că roșcata obișnuia să spună că este letonă, iar eu aveam niște îndoieli, iar cealaltă fată (blondă) este Ucraineană, aşadar cred că așa-zisa letonă Ea este ucraineană, aș fi putut să-i fac față, dar nu știu de ce nu am făcut-o. Am încetat să mai merg la blondă și am petrecut mai mult timp cu roșcată, iar subit am fost atrasă de ea, nu mă puteam fixa să mă gândesc la ea. Mi-am făcut un cont, am intenționat să o întreb ce crede că i se zice că cineva o iubește cu real, practic i-am spus că îmi place un alt model, ea a spus ar putea cineva să iubească o fată care a fost văzută goală prima dată in ce perioada o vede cu real ea . Am spus de ce nu. Mi-a spus să o fac, deși nu i-am dat niciun sfat semnificativ, mi-a dat tocmai un sfat care mi-a fascinant și mai mult. A adăugat insta (cont model) și am postat o întâmplare în care spunea că pe 30 aniversarea mea va fi 18, nu se aștepta la nimic înainte, pe 29 mi-a spus că face tură de noapte, ce a făcut tocmai odata in perioada in care o cunosc mi-a spus sa stau cu ea si din provoca decalajului m-a intrebat la 10:52 cat este ora unde sunt, habar n-am de ce a intrebat, cand sunt 12 ora, aveam un poster de la mulți ani și mi-a trimis un videoclip în care mi-a cântat la mulți ani, m-am bucurat atunci, dar in ce perioada mă gândesc la asta, sper că nu a făcut-o niciodată, tocmai a înrăutățit lucrurile. Nu era acasă, iar in ce perioada am ajuns acasă i-am dat un bacșiș mare și m-a întrebat de ce naiba mi-a dat bacșiș, e ziua ta, e ziua ta să fii fericit. La acea moment, el era confuz, de ce zice ea asta? Nimeni nu zice nu banilor. întocmai mi-a fascinant mai mult. După ce a început 2020, au trecut zilele, i-am trimis un salut și ea s-a făcut că nu vede, iar a doua zi am făcut asemenea, ea mi-a răspuns spunând că am greșit ceva pe ălalalt site la care am lucrat, au blocat-o. . pagina și nu și-a putut reţine banii și îmi amintesc că am făcut ceva, așa că mi-am cerut scuze și m-am oferit să-i dau ceea ce a pierdut, dar ea mi-a spus că nu e necesitate de asta. Pe 13, am reușit cumva să-i găsesc insta, și ea face și chestia aia cu TikTok, așa că știam numele ei, aproximativ toate numele membrilor familiei ei, știu că este offline, dar nu deţine intenția să o rănească la toate. De deopotrivă, știa că ea deţine un concubin, dar nu au avut niciodată o fotografie după 27 noiembrie. Întâlnirea noastră promisă era să ne întâlnim pe 1 februarie, dar ea nu reușise până la 3, eram cu ea. cu jumătate de oră înainte să se conecteze, mi-a fost atât de ideal de ea, cu greu așteptam să o văd și iată-o, am avut un emoţie de euforie in ce perioada am văzut-o, cu greu așteptam să o văd, am fost mereu gândindu-mă la ea, am visat de peste 10 ori, eram prima în camera ei, era mai vorbăreț decât fusese, rar îi era frig, dar în ultimele zile mi-a fost mai deschisă, pe 18 martie. ea mi-a spus că va reţine o oprire de 4 zile, deoarece s-a muncit din chinuitor în timpul săptămânii înainte de ora 12 pe zi, iar câteva zile mai târziu, el nu s-a putut întoarce acolo unde locuiește din provoca pandemiei de corona, așa că a scris pe Twitter că el nu va putea lua parte, cateva zile mai tarziu mi-a trimis prin Twitter am fost acolo si am vorbit putin, cateva zile mai tarziu, am luat Initiativa ini si i-am trimis un mesaj si mi-a spus ca nu va mai fi un model, a fost devastată. După 4 zile am trimis-o deşi s-a determinat și mi-a spus că e timpul să nu mai fie model. Mi-a fost ideal de ea, dar o urmăream necunoscut pe TikTok, deși nu prea îmi place de ea, dar mi-a făcut desfătare să o privesc, ceea ce m-a făcut să tac întreg.Am văzut o postare a ei cu fostul ei, bănuiesc că au înțeles-o . Împreună, știu că sună brutal, dar sper că nu a fost niciodată.

Aşadar după voi, băieți, credeți că ar trebui să vă spun sentimentele mele și să nu mă înțelegeți greșit? Nu cred că se despart de el și începe o relație cu mine, tocmai pentru a ușura sarcina. din pieptul meu. Sau crezi că ar trebui să o fac așa și să o las în linişte?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.