SM Rookie Probleme la obținerea de spectatori

Forumuri General Videochat SM Rookie Probleme la obținerea de spectatori

Participant
    RO

Am experimentat Chaturbate timp de o săptămână, fără turnuri. Cineva a sugerat streamate, așa că soțul meu și cu mine l-am experimentat aseară pentru prima dată. Am avut 0 spectatori plătiți din tocmai 1 sau 2 spectatori plumburiu la un moment dat.
    Iluminatul, camera foto și alte lucruri tehnologice sunt în lege, așa că ce facem greșit?
    Nu suntem un cuplu bizar, am părul vopsit și piercing-uri, dar suntem amândoi în calup. Am crezut că nu ar trebui să ai , dar a existat un cuplu care făcea pe chatul gratuit! Trebuie să-l dăm cu generozitate? atragi oamenii? Am făcut dansuri și am experimentat să vorbim, aveam o ținută drăguță. Mi-am arătat puțin sânii, dar mi-a fost teamă să fac mai mult. Ăsta este o mare lovitură a stimei de sine. Avem treizeci de ani, așa că nu putem concura cu tinerii drăguți.
    Am investit suficienți money în asta, întocmai mi-ar plăcea să am victorie, dar soțul meu este punct să renunțe. Este pur și simplu imposibil ca un novice să câștigi money? Are soțul meu dreptate și ar trebui să renunțăm? Este, de deopotrivă, mult timp petrecut! Te rog ajuta-ma!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.