Site model nou în curând

Forumuri Suport modele videochat Site model nou în curând

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salut, nu am mai fost pe forum de mult timp. Am tot actualizat site-ul. Aveam de gând să lansăm un nou site de camere în urmă cu un an, despre care a fost discutat în firul nostru întemniţat de mai jos cu unii dintre voi în urmă cu un an.

    https://www.ambercutie.com/forums/threads/new-cam-site-coming-soon.20721/#post-611599

    Luăm o direcție puțin diferită și vom deschide site-ul pe 14 mai 2016 în această sâmbătă

    Am decis să facem un site care să nu fie tocmai un site de webcam, ci și un site de socializare parțial în care modelele și membrii sunt liberi să discute subiecte din industria noastră, modelele să poată promova și toată lumea începe cu un profil social.

    Modelele de pe site-ul nostru vor putea să vândă videoclipuri personalizate, să vândă articole personale, să efectueze spectacole cu webcam și vor deţine, de deopotrivă, o pagină de membru personalizată pentru membrii care doresc o experiență personală mai personalizată cu modelul….

    Mai cautam mai multe modele pentru site. Interesat? trimiteți-ne un property@membersandmodels

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php