Sfaturi pentru modelele masculine noi și cei care vor să înceapă

Forumuri Suport modele videochat Sfaturi pentru modelele masculine noi și cei care vor să înceapă

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Așa că m-am gândit să postez câteva sfaturi pentru bărbați. În primul rând, fac asta de peste un an și am început F4F in ce perioada mi-am pierdut slujba la poștă, apropo, cel mai potrivit lucru care mi s-a întâmplat vreodată. Azi sunt pe Chaturbate și Cam4. Am plecat recent de la F4F încât nu-mi place sistemul lor de rating și prea mulți oameni nu dau bacșiș. Singurul lucru potrivit pe care l-am primit a fost antrenamentul. Ei fac o lucru excelentă cu el și m-a ajutat in ce perioada m-am mutat de la F4F. Chaturbate este ceea ce este. Este imprevizibil. Am primit 10.000 de urmăritori acolo în câteva luni încât eram eu însumi, amabilă și respectuoasă și, de fapt, vorbesc cu adepții mei și îi implic, le spun povești vechi de in ce perioada eram în Marina și le spun mereu mulțumesc atunci in ce perioada dau bacșiș . De deopotrivă, nu subestima niciodată puterea unui zâmbet extraordinar. Deşi veți observa că CB nu are cea mai bună reputație din provoca tuturor oamenilor pe care îi interzic. Am fost interzis de două ori fără niciun motiv, dar se pare că nu scăpa din provoca tuturor adepților pe care i-am acumulat. CB este ca o prietenă proastă de care nu te poți despărți. Tocmai m-am alăturat Cam4 și am făcut o show acolo. Arată foarte rău, dar vei obține o mulțime de spectatori deşi ești drăguț și arăți puțin, așa că expunerea este bună. Mă descurc asemenea de just pe Cam4 ca și pe CB. Ideea mea principală este, în esență, să fii vigilent la formarea pe care o oferă aceste site-uri, ajută foarte mult deşi ești nou, uită-te la termenii serviciilor ca să știi ce să nu faci, fii vigilent în camera ta și pune telefonul afurisit. . jos, vorbește cu clienții tăi, încât, așa au spus doamnele, doamnele și unii bărbați gay primi o pula oriunde, este în lege deşi ești hetero, tocmai fii deschis în privința asta, cu excepția cazului în care te pricepi cu real la simularea, și NU fi Nu te lăsa înşelat de agențiile care îți promit mai mulți clienți, poți să faci singur treaba cu camera. Agențiile vă oferă tocmai mai multe restricții pe lângă termenii și condițiile. Twitter este tot ce ai necesitate pentru a te promova și poate un şanţ Youtube. Am fost înșelat de 500 de dolari cu una dintre agențiile în care aveam încredere. Învață din greșelile mele. Principalul lucru este să fii încrezător și să fii tu însuți. De deopotrivă, mersul la sală ar trebui să fie o prioritate deşi vrei ca aceasta să fie principala ta izvor de venit. În prezent, câștig minim în jur de 125 pe zi. Cel mai mult pe care l-am făcut vreodată a fost de 300 într-o singură zi și, ca om, este chinuitor de făcut încât a trebuit să ejaez de 7 ori în acea zi tocmai pentru a o face. Așa că pentru a face o întâmplare lungă, ai încredere în tine și fii încrezător. Va multumesc tuturor.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php