Sfaturi pentru amenajarea unei camere/zone pentru camere?

Forumuri General Videochat Sfaturi pentru amenajarea unei camere/zone pentru camere?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna! Am fost pe MFC de 2 ani și m-am descurcat just, nu extraordinar, dar întocmai și după ce statutul meu de novice expiră, îmi contacta obiectivele de venit deşi pun mult timp. Nu fac mare lucru în afara MFC, nu fac Skype, etc. și fac rar private, încât asta ucide întotdeauna camera.

    Cred că o problemă pe care o am cu menținerea camerei mai mare și mai atractivă este că am o configurație destul de proastă. Este tocmai biroul meu din sufragerie – un tip m-a întrebat deşi tocmai m-am mutat încât cutiile mele goale de mutare de azi 3 luni erau vizibile în spate.

    Trebuie să fac din MFC un venit mai consistent și aș tinde să câștig mai mult în mai puțin timp (întâmpin probleme în a descoperi un loc de treabă la biroul FT și celelalte fluxuri de venituri ale mele nu se întâmplă în acest moment) așa că aș tinde câteva idei de la să-l faci „să arate” mai just.

    Și deşi nu contează fundalul/camera/scena, mi-ar plăcea să știu și asta. Mulțumesc!!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php