Sfaturi pentru a te întoarce pe cal după o pauză?

Forumuri Suport modele videochat Sfaturi pentru a te întoarce pe cal după o pauză?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Așa că am început să produc camere la MFC vara trecută și, deși am câștigat niște money, nu cunoșteam prea just să-mi maximizez câștigurile sau să avantaj în mod adecvat de noul meu model de notă. Drept urmare, camera mea a început să primească mai puțin trafic, mi-a fost mai chinuitor să dau sfaturi și să rămân motivat în fața camerei, iar scorul meu a scăzut la circa 341. Am continuat să o fac o moment până in ce perioada mi-a murit laptopul, după aceea mi-am luat tocmai următoarele 8 luni să mă concentrez pe școală. Azi vara s-a terminat, am un laptop nou și tocmai am comandat o configurație de iluminare. Aș vrea să încep din nou săptămâna viitoare, dar de data aceasta vreau să o fac just. Vreau să-mi fac un program pe care să îl elogia, să fiu mai atractiv și mai interesant în fața camerei și să încerc diferite jocuri și lucruri pentru a câștiga mai mult.

    Întrebarea mea pentru dvs. este: care sunt cele mai bune modalități de a crește un scor neclintit al camerei? Are vreunul dintre voi tactici bune pentru a rămâne motivat în fața camerei? Scopul meu este să încerc să-mi readuc scorul la circa 1000.

    Toate ajutorul și contribuțiile sunt apreciate!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php