Sfaturi pentru a atrage o mulțime?

Forumuri Suport modele videochat Sfaturi pentru a atrage o mulțime?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salut baieti,

    Am început la MFC în urmă cu circa o săptămână și jumătate cu prietenul meu. Primele două zile au fost grozave, dar după aceea statutul meu de noul model a dispărut și m-am luptat cu o scădere constantă a scorului camerei și mă străduiesc să țin oamenii în camera mea. Încerc să rulez jocuri, să discut cu obișnuiții mei (și am câteva!) și am experimentat să încep un concurs.

    Pe de altă adaos, prietenul meu are de obicei o cameră ponderat aglomerată și nu pare să aibă probleme în a ademeni bacșișuri. Cu siguranță avem personalități diferite, dar am început să ne unim devreme pentru a se osteni să obținem un public pentru amândoi. Intenționăm să continuăm să transmitem împreună din in ce perioada în in ce perioada, dar de obicei oricare are propria cameră separată.

    Știu că este natura MFC ca oamenii să se distreze, așa că încearcă să rămâi măcar parțial îmbrăcat și stabilește-ți obiective cu bacșișuri. Se pare că indiferent ce fac, nu controla pe nimeni care vrea cu real să participe.

    Am lectură acest site înainte și înapoi căutând sugestii, așa că orice sprijin în plus ar fi stimat!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php