Sfaturi necesare pentru noul site cam descentralizat care vrea să pună modelele în control

Forumuri General Videochat Sfaturi necesare pentru noul site cam descentralizat care vrea să pună modelele în control

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna ziua,

    Sunt un dezvoltator web/aplicații. Împreună cu câțiva prieteni am început să ne jucăm cu ideea unui nou Cam Site, care să ofere următoarele caracteristici:

    – descentralizat financiar folosind criptomonede ca opțiune de plată (aşadar modelele nu au necesitate de cont bancar)
    – impozite aproximativ de 0%,
    – punct pentru mobil (s-ar putea să funcționeze numai cu dispozitivul dvs. mobil)
    – caracteristici sociale după cum „followers” ​​și notificarea în timp autentic a clienților despre un nou program de viață
    – mult mai mult …

    Practic, ar fi o aplicație asemănătoare Instagram, în care modelele își construiesc propria adeptă/bază de utilizatori/combinaţie în mod liber, fără nicio interferență a administratorului.

    Mă întreb deşi taxele de aproximativ 0% și barierele scăzute la intrare ar putea ademeni modele și deşi am putea obține un loc în scena camerelor pentru camsite ca noi veniți.

    Mulțumesc!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php