Sfaturi de la membri serioși la modele

Forumuri Suport modele videochat Sfaturi de la membri serioși la modele

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    În nicio ordine anume, mai jos sunt câteva dintre sfaturile pe care le-am trimis modelelor de-a lungul anilor. Sugerați altor membri să îl adauge, iar modelele de aici analizează intransigent acest sfat pentru a descoperi ce este util/practic pentru situațiile lor.

    Este vorba despre seducție, despre a ne face să cheltuim. Ești destul de drăguță ca să înțelegi just, întocmai și fără spectacole de nud sau tachinări. De aceea este vorba despre prietenie, așa că asigură-te că asculți și socializați. Va dura ceva timp. A prezenta puțin face adaos din deschiderea înspre mai mult în pvt. Păstrează mereu tot ce faci distractiv.
    Ești suficient de frumoasă ca să joci aici vrei tu. Atractia pentru noi este seductia care vine cu compania ta. Este asemenea de mult despre modul în care comunici, cât este despre orice alegi să arăți.

    Pentru programele obișnuite de aici, sugestiile mele pentru cei care îmi place să obțin pvt sunt mai jos.
    1. Preia controlul. Deşi întâmpinați probleme, este mai just să interziceți temporar mai degrabă decât să îl ignorați pe cel care provoacă probleme. Fii amabil, dar asertiv, direcționându-ți camera.
    2. Trebuie să încerci să-ți recunoști toate camerele. Fii amabil cu tot ce poți
    3. Pvt duce la pvt, e ca și reclamă. (numită și această lege 1 rar 😆 )
    4. Arata intotdeauna cel mai just, dupa aceea relaxeaza-te… fii increzator.
    5. Toți cei care stau în camera ta te plac într-un soi… altcum ar fi în altă adaos.
    6. Chat întotdeauna pentru a duce la pvt (sau obiective).
    7. Păstrați la minimum.
    8. Toți utilizatorii tăi au o fantezie pvt, atunci in ce perioada au încredere că poți împărtăși asta, vor să facă pvt.
    9. Pentru un pvt, începeți rapid, deşi nu este indicat altcum.
    10. Comunicarea este esențială în orice moment aici.
    11. Păstrați întotdeauna fluidă experiența privată sau de grupare, ghiciți-vă cât mai just ce doriți deşi nu sunteți sigur.
    12. A comunica că nu e în lege. Decide rapid.
    13. Provocă fantezia (8), nu o duce niciodată prea dincolo.
    14. Încearcă să te distrezi, majoritatea se bucură să urmărească ceea ce îți place să faci cel mai mult.
    15. Flirtul, atingerea părului și a corpului sunt fundamentale pentru a fi luat. Să te relaxezi și să te bucuri de băieții tăi este cel mai natural mod.
    16. Fii creativ, experimentează puțin.

    Să-mi bat joc de cameră.
    – Respiratie lenta, miscari lente in jos. Cele mai tachine tachineri pe cameră sunt întotdeauna mai lente.
    – Controlul respirației arată că deții și controlul asupra corpului.
    – Amintește-ți că relaxat este încrezător, vrei ca toți să ardem pentru tine.
    – Nu uita de saloane, oricând poate fi cineva care să privească. saloanele sunt o cameră numai pentru membri, ne putem conecta la fluxuri video din cameră în chatul gratuit
    – Continuă să vorbești despre tine.

    Mi-a fascinant să termin și să dau sfaturi pe această notă: „Pupici, distrează-te și fii aventuros”.

    Într-un forum ca ăsta sau vreunul la vreunul, aș completa despre conturile de utilizator pentru modele, puterea concurenței pentru atenția asupra cheltuielilor și câteva note despre siguranța personală. De deopotrivă, aș recomanda cu temperatură alte sfaturi model unde le puteți descoperi, membrii nu vor ști niciodată preocupările mai tehnice implicate.

    Un sector în care sfaturile membrilor fi distins de utile este să încurajezi un membru de bază să devină premium, un nou membru premium să meargă regulat. Bănuiesc că este mai ales din surprindere, dorind să știu cât de mult se distrează cu real verii in ce perioada sunt activi.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php