Sfat util pentru obiective

Forumuri Suport modele videochat Sfat util pentru obiective

Participant
    RO

Hei fetelor, a trebuit să iau o oprire de la cameră din provoca problemelor medicale pe care le aveam, in ce perioada filmam, lucram pe site-uri cu plată pe secundă și nu pe site-uri bazate pe token. Am revenit la camera azi și încep pe Chatturbate, sunt foarte confuz în ceea ce privește obiectivele de basculare și să le configurez pe Chatturbate, știu că au roboți care să ajute în acea zonă, sunt obiectivele de care nu sunt sigur despre, puteți selecta activități din meniul de bacșiș ca obiectiv, ar fi arătarea sânilor pentru 20 de jetoane? Sau alegi ceva care nu este în meniul bacșișului și are un preț mai mare, ar fi 1500 de jetoane sau mai mult? Deşi aș deţine o numărătoare inversă de 1500 și scopul meu ar fi să-mi arăt sânii, mi-aș înşela spectatorii, deoarece am acel element în meniul meu de bacșiș tocmai ca 20 de jetoane? Exemple de goluri bune sau sfaturi ar fi drăguțe, încerc să fac acest lucru să funcționeze și să mă distrez, nu să o fac o corvoadă sau uluitoare. Mulțumesc preliminar

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.