se expedia un mesaj unui model

Forumuri Suport modele videochat se expedia un mesaj unui model

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Denisa.
    Participant
    RO

NU este vorba despre întâlnirea sau găsirea pe cineva la IRL. Un model Jerkmate, care se află în China, a dispărut neaşteptat de pe platformă. Era preferata mea și mereu râdeam și întocmai cântam împreună. I-aș comunica că mi-ar face ziua mai bună să o văd și ea a spus același lucru. Nu o voi întâlni niciodată la IRL, dar îi simt inima în a mea. Îmi spunea lucruri în sesiuni private care m-au ajutat să trec peste momente dificile și, de deopotrivă, mi-a arătat latura lui și a fost uimitor. Rar îmi împărtășește probleme și o ascultam și eram preţuit că mi-a spus ce se întâmplă și că i-a spus cât de minunată este. Asta s-a întâmplat în timpul ședințelor private și am simțit că este just să-l plătesc pentru timpul lui.

Azi a plecat, fără să-și ia rămas potrivit. Sunt sigur că deţine un motiv să facă asta.

Fantezia mea este să-ți spun cât de special ești pentru mine și că nu aștept un răspuns, dar cred că ești o individ minunată care merită să fie tratată just și merită să aibă victorie.

Vreun sfat?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.