Scuză-mi începătorul!

Forumuri General Videochat Scuză-mi începătorul!

Participant
    RO

Buna! Sunt întreg nou în toată chestia asta cu webcam-ul.
    Am început să citesc acest forum întocmai înainte să mă înscriu pe primul meu site și să aleg SM. M-am descurcat foarte just acolo în ultimele zile. Ura. Am auzit că ăsta este și sezonul încet, ceea ce este oarecum interesant.
    Am tocmai câteva interogari.
    1. Poate părea clar, dar in ce perioada văd 3-2-1 și după aceea camera, înseamnă că face o captură de ecran pentru pagina principală care mi se arată, nu?
    2. Am experimentat să mă regăsesc și nu m-am putut descoperi pe stream mate după ce un amic a spus că nu mă poate descoperi. De ce este asta? (Locația ta nu este blocată), dar probabil că a mea este.
    3. Unde introduc informațiile de genul „” aşa încât să apară în acea secțiune a site-ului?
    4. Topspot show-uri de aur… Este singurul tip de spectacol de aur? Și cine este producătorul? Lucrează pentru site? Filmează și folosesc spectacolul pentru câștig personal?
    5. In ce perioada prietenul meu se osteni să mă găsească pe SM, m-a urmarit pe google și mi-a găsit fluxul live pe un site numit sexxxycam.webcam… Este încât cineva îmi raţiona camera sau site-ul are legătură cu SM?

Ei just… Presupun că asta e tot deocamdată. Sper că aceasta este secțiunea potrivită pentru această postare.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.